Web Analytics

Офіційно. Заява на звільнення Богдана є, але Зеленський її не підписував

Президент України Володимир Зеленський підтвердив факт існування заяви на звільнення керівника Офісу президента України Андрія Богдана. 

Про це глава держави сказав сьогодні журналістам в Івано-Франківську, повідомляє прес-служба президента.

«Ми не тримаємося за владу. Ми — всі ключові люди, які зі мною прийшли, — домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство чи президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку», — заявив Володимир Зеленський.

Станом на сьогодні Зеленський не підписував заяву на звільнення Андрія Богдана. 

«Як воно там з'явилося в Інтернеті, я не знаю, але у нас все відкрито, я вам більше скажу: ми можемо, якщо захочете, показати всі заяви, які у мене в кабінеті є», — додав Зеленський. 

Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана главою Адміністрації президента (пізніше — керівником Офісу президента) 21 травня. 

Ввечері 1 серпня деякі українські ЗМІ (агентство «Інтерфакс-Україна», «НВ», «TheБабель» та інші), посилаючись на власні джерела в Офісі президента, повідомили про подану Богданом заяву про відставку. Також у мережі з'явилося фото фрагменту заяви, яку начебто написав Богдан. Агентство «Інтерфакс-Україна» сьогодні вранці анулювало новину. Журналістка «НВ» Христина Бердинських написала колонку на тему учорашньої публікації.