Web Analytics

Обвинувачений у підриві таксиста в Харкові перестав визнавати провину

Жовтневий районний суд почав слухати справу про вибух гранати в таксі на вулиці Старо-Григорівській у Харкові навесні 2019 року. 

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Харківської області, на першому засіданні прокурор оголосив обвинувальний акт. Обвинувачений сказав, що провину не визнає. Покази в суді даватиме після того, як допитають інших. 

Потерпілого водія, якому після вибуху в машині ампутували ноги, на засіданні не було за станом здоров'я. Від нього надійшов цивільний позов на 3,4 млн гривень матеріальної та моральної шкоди. 

Наступне засідання призначили на 6 листопада.


За даними слідства, 33-річний обвинувачений у стані алкогольного сп'яніння кинув гранату у відчинене вікно випадкової машини на вулиці Старо-Григорівській. Під час обрання запобіжного заходу наступного дня після пригоди затриманий визнав провину і назвав свої дії невдалим жартом. 

Квітень 2019 року. Фото поліції

«Я випадково її (гранату) підібрав, не знаю чого, навіщо. І пішов назустріч машині. Машина призупинилася. Я на пальцях, кільце, тримав гранату цю. І у салон протягнув. Я не знав, що вона справжня навіть. Не уявляв, що це справжня зброя. І, дурний жарт, запропонував: придбати не бажаєш? Я дурницю зробив таку, сам не очікував, що таке буде. Чесно, винний. Дуже шкодую», — сказав він тоді.

Чоловіка звинувачують за трьома статтями за трьома статтями — незаконне зберігання вибухового пристрою, замах на умисне вбивство та умисне пошкодження чужого майна шляхом вибуху (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 15 п. 5,7 ч. 2 ст. 115, ч.2 ст. 194 КК України).