Web Analytics

Обстріл Харкова 5 лютого: пошкоджені будинки знову з опаленням

Харківські комунальники продовжують приводити до ладу будинки, пошкоджені від російського ракетного удару 5 лютого: закривають вікна, повертають опалення та світло.

Опалення у пошкоджених будинках запустили 5 лютого, повідомив в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Наші комунальні служби усі разом працюють, щоб відновити послуги в цих будинках. Зараз ми вже змогли запустити опалення, підключаємо електрику», — сказав він.

Одночасно ремонтні роботи тривали й у пошкодженій будівлі університету міського господарства: там розбирали завали та лагодили розбиті ділянки.

Фото: Харківська міськрада

За даними Харківської міськради на ранок 6 лютого, на 15 об'єктах, пошкоджених від обстрілу, закрили майже 370 вікон. Серед іншого, у восьми житлових будинках закрили 193 вікна у квартирах та 36 — у під’їздах.

«Також фахівці обстежили покрівлі чотирьох житлових будинків та усунули аварійність зруйнованих ділянок. Оскільки пошкоджені об'єкти є пам'ятниками архітектури, відновлювати покрівлі почнуть після проведення відповідних заходів і процедур», — мовиться у повідомленні міськради.

Наразі в одному з пошкоджених будинків ще немає світла. Там продовжують  працювати майстри «Харківміськліфту» та «Харківобленерго».

Комунальники також вивозять будівельне сміття та пошкоджені дерева. Двірникам допомагають 20 волонтерів.

Фото: Харківська міськрада


Війська РФ завдали ракетного удару по Харкову близько 8:20 5 лютого. Пошкоджень зазнали університет міського господарства та житловий будинок. Поранені четверо мешканців будинку та охоронець вишу.

На ранок 6 лютого у лікарні залишалася одна поранена. Решта мають легкі травми та лікуються вдома.