Обшук НАБУ: посадовець лісгоспу перешкоджав детективам

Детективи НАБУ проводять обшуки за місцем проживання окремих посадових осіб ДП «Гутянське лісове господарство» та комерційних компаній.

Цю інформацію «МедіаПорту» підтвердили у прес-службі НАБУ.

«Слідчі дії санкціоновані та відбуваються в межах розслідування можливих зловживань під час продажу деревини. Попередня правова кваліфікація — ч.2 ст 364 КК України. Розслідування цих фактів НАБУ здійснює з лютого 2019 року», — повідомили в пресс-службі відомства.

Там також підтвердили, що за однією адресою слідчим перешкоджали.

«За місцем одного з обшуків детективи НАБУ були змушені викликати поліцію, оскільки власник житла чинив протидію проведенню законної слідчої дії. Надалі працівники поліції встановлять чи наявні в діях вказаної особи ознаки складу злочинів, передбачених ст. 342 та 345 КК України», — зазначили в прес-службі.

В НАБУ не відповіли, у кого саме проводиться обшук і де. За даними новообраного депутата Олексія Кучера, йдеться про директора «Гутянського лісгоспу» Віктора Сису. Який статус має Сиса у справі, в НАБУ не відповіли.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.