НСЗУ створила електронну мапу для пошуку сімейних лікарів

За допомогою електронного сервісу на сайті Національної служби здоров’я можна знайти сімейного лікаря або амбулаторію, уточнити кількість укладених декларацій.

Про створення онлайн-мапи на сайті НСЗУ повідомила на своїй сторінці в Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. За її словами, новий онлайн-сервіс містіть відомості про всі заклади, що надають первинну медичну допомогу, та лікарів-ФОПів, які уклали договір з Нацслужбою.

«Знайти сімейного лікаря, найближчу амбулаторію до роботи чи дому, дізнатися скільки декларацій підписав ваш лікар — все можна знайти за допомогою мапи», — зазначає Супрун.

На мапі відображається така інформація:

  • Всі заклади та лікарі, які уклали договір з НСЗУ (навіть якщо лікар уклав лише одну декларацію).
  • Електронна карта закладів з усіма контактами амбулаторій і лікарів.
  • Розподіл комунальних і приватних медзакладів та лікарів-ФОПів у різних регіонах.
  • Кількість декларацій, які уклав лікар (пошук можна здійснювати за прізвищем чи спеціальністю).
  • Розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря.

Скріншот: nszu.gov.ua

Інформацією можна шукати за допомогою фільтрів і таблиць. Відомості оновлюються кілька разів на місяць.

На початку лютого в НСЗУ повідомляли, що до медичної реформи в Україні долучилися 97% комунальних медзакладів, що надають первинну медичну допомогу. Зокрема договори підписали 104 приватні клініки та 100 лікарів, які зареєструвалися як фізичні особи-підприємці.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.