Web Analytics

Новий прапор на даху ОВА і концерт: як у Харкові відзначили День Соборності

У День Соборності, 22 січня, на зруйнованій від російського ракетного удару будівлі Харківської обладміністрації волонтери оновили прапор України.

У День Соборності харків'яни з національними прапорами зібралася біля волонтерського намету «Все для перемоги» на площі Свободи. Фото зустрічі поширив харків'янин, координатор харківського Євромайдану Володимир Чистилін.

Фото: Facebook/Володимир Чистилін

Фото: Facebook/Володимир Чистилін

Того ж дня у Харкові проходив концерт «Український модерн».

«Між вибухами й повітряними тривогами у Харкові відбуваються музичні концерти. Сьогодні говорили про український модерн та слухали Богдану Півненко й Анну Хмару», — зазначив Чистилін.

Увечері координатори намету «Все для перемоги» вивісили прапор України на зруйнованій від російського ракетного удару будівлі Харківської обладміністрації, розповів волонтер Борис Редін.

«Ми тут у вечір Дня Соборності прапор на ХОДА вішали. Знаєте, заміна прапора над ХОДА — то регулярна процедура», — прокоментував він, додавши фото.

Фото: Facebook/Володимир Чистилін


День Соборності в Україні відзначать щороку 22 січня — у день проголошення Акту злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки у 1919 році. Офіційно це свято встановили указом президента у 1999-му, нагадують у Харківській обладміністрації.

Через невдачу Української революції 1917–1921 років державність тоді зберегти не вдалося. Незалежність України знову відновили лише 24 серпня 1991-го.