Web Analytics

Нова велодоріжка в Лісопарку з'єднала Павлове Поле і П'ятихатки

На маршруті облаштують місця для відпочинку, встановлять лавки й урни. Взимку доріжку обіцяють чистити.

Новий веломаршрут довжиною понад 6 км з’єднав Павлове Поле і селище П'ятихатки, повідомляє пресслужба Харківської міськради.

«Є два в'їзди у Лісопарк з боку Павлового Поля: біля пожежної частини на вулиці Дерев'янка та біля телевежі. Маршрути сходяться в лісі та у вигляді однієї дороги виходять в районі П'ятихаток на проспект Академіка Курчатова», — розповів директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

Доріжку облаштували на стежинах, що вже були в парку, тому дерева не спилювали — лише обрізали гілки та кущі. Її зробили з гранотсіву, щоб не укладати в Лісопарку асфальт. Нині дорога курна, але після кількох дощів покриття вляжеться, каже Богач.

На маршруті облаштують місця для відпочинку, встановлять лавки й урни. Благоустрій планують завершити до кінця року. Взимку доріжку обіцяють чистити.

Фото: city.kharkov.ua

«Сумарно в Лісопарковій зоні вже побудовано понад 12 км велодоріжок. Ми вже з'єднали Лісопарк і MTB-парк, в планах — з'єднати Саржин яр і парк Горького та створити єдину інфраструктуру. Наступного року ми побудуємо ще 5 км, виведемо цю велодоріжку з Лісопарку на Олексіївку і дооформлюємо місця відпочинку. Кінцевий проект — 17 км велодоріжок», — розповів директор департаменту.

Після цього загальна протяжність всіх веломаршрутів в Харкові, разом із велодоріжками в Саржиному яру і вздовж Білгородського шосе, складатиме понад 30 км.

Читайте MediaPort у Telegram