Придбав телефон – отримав подарунок!

Доброю звичкою компанія «Астел» стала дивувати своїх клієнтів різноманітними акціями і подарунками.

З 8 квітня по 13 червня в національній роздрібній мережі салонів мобільного зв’язку «Астел» проходила акція «Весна-телефоні Астел», протягом якої кожен, хто придбав будь-яку модель телефонів «Nokia», «Samsung» або «Simens», отримував подарунок – купон зі знижкою до 1000 грн. На покупку ще одного мобільного телефону.

Крім того, покупці мали можливість взяти участь у розіграші новенького авто. Розіграш відбувся в одному з київських салонів «Астел». Авторитетна комісія визначила долю головного призу за допомогою лототрону. Щасливим власником стала харків’янка, котра придбала мобільний телефон Simens.

Компанія «Астел» працює на ринку телекомунікацій з 1996 року. Динамічно розвиваючись, вона перетворилася на одного з найбільших дилерів стільникового зв’язку в Україні.

Структура «Астел» нараховує більше 70-ти салонів мобільного зв’язку та 25 сервісних центрів у 24 містах України.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.