Новости «5 канала» не найти на привычном сайте

Новости и продукты «5 канала» - не найти на известном пользователям сайте http://5tv.com.ua. Здесь во вторник появилось сообщение, что отныне этот сайт не имеет отношения к телеканалу.

«Відтепер це не сайт 5 каналу, який у багатьох авторів лишився за плечима неоціненним досвідом роботи в екстремальних умовах. Для авторів 5tv.com.ua залишатимуться актуальними ті цінності, які ми пропагували ще тоді, коли всюди була цензура. Ми не обтяжені політичними та бізнесовими інтересами. Це є однією із запорук того, що наші матеріали будуть максимально об’єктивними, збалансованими та неупередженими», - говорится сообщении Романа Скрипина на сайте http://5tv.com.ua.

Здесь же можно найти собственно адрес телеканала - http://5.ua/.

Ситуацию объясняет разногласиями с собственниками: «Минув той час, коли необхідність збереження професії та себе у ній штовхали нас до діалогу й, часом, компромісу з тими, кого називають «олігархами». Ми лишаємо в себе за плечима, як безцінний здобуток, «м’ясорубку» звільнень 2002 – 2003 року лише за наявність в журналіста хребта. Ми записуємо собі в актив досвід 2003 – 2005 років, коли з’ясувалося, що свобода слова це лише один з необхідних чинників, аби мати справжні вільні медіа. Ми пишаємося тим, що створювали унікальне явище – 5-ий канал.
Переконані, настав час створювати нові медіа. На нових засадах. Без стороннього впливу. На жаль, констатуємо, що власники й надалі не можуть відокремити й розібратися у своїх бізнесово-політичних інтересах.
Тож, ми починаємо з цього ресурсу, натискаючи RESET».

Адрес журналистам удалось оставить за собой потому, что доменное имя было зарегистрировано на физическое лицо. «Тодішнє керівництво на пропозицію зареєструвати доменне ім’я відреагувало типовою фразою «нашо нам це потрібно?». Тож, довелося реєструвати на фізичну особу, якою був Скрипін Р.А», - объясняет автор сообщения.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.