«Батьківщина»: “День Перемоги був, є та буде святом всього народу України!”

9 травня цього року, за повідомленнями ЗМІ, в м. Львові, під час святкування Дня Перемоги мав місце прикрий інцидент, в ході якого відбулася сутичка між представниками місцевих організацій УРП „Собор” з одного боку та КПУ і СПУ з іншого. Керівник Львівської обласної організації УРП „Собор” зробив заяву про те, що День Перемоги, на його думку, є днем скорботи для України, яка змінила одного окупанта на іншого.

Цей виступ під час трансляції по українським телеканалам безпідставно був поданий, як позиція Блоку Юлії Тимошенко.
В зв’язку з цим, Харківська обласна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” висловлює свій рішучий протест проти подібних дій та вбачає в цьому спробу певних сил внести розкіл в спільні дії опозиції. Заявляємо про те, що День Перемоги був, є та буде святом всього народу України!
Звертаємося до керівництва та членів партії УРП „Собор” з вимогою дати відповідну оцінку цій політичній провокації.

Голова Харківської обласної організації політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина ” В.Г. Камчатний
Прийнята на засіданні бюро Харківської обласної організації політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина ” 12 травня 2003 року

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.