Депутаты харьковского горсовета приняли обращение к Президенту и ВР

Депутаты харьковского горсовета в принятом сегодня обращении к Президенту и Верховной Раде призывают обе стороны сесть за стол переговоров и найти пути выхода украинского общества из состояния конфронтации.

Депутаты обратились к ВР с просьбой о необходимости принять необходимые меры по урегулированию ситуации и заявили, что считают недопустимым любые факты давления на СМИ.

Про суспільно-політичну сітуацію

Минулої неділі відбувся другий тур виборів Президента України. Харківська міська рада відзначає, що вибори в місті в цілому відбулися організовано. Вважаємо, що реалізація конституційного права на вільний і демократичний вибір Президента України є невід»ємним правом громадян. Харківська міськрада з повагою ставиться до вибору харків»ян.

Разом з тим хід виборчого процесу не задовольнив певну частину суспільства. Як наслідок – та соціальна напруга, яка різною мірою проявляється в багатьох регіонах країни. У Харкові 22-го і 23-го листопада відбулися два багатолюдні мітинги прихильників обох кандидатів. Ситуація загострюється і може призвести до непередбачуваних наслідків. Депутати міськради не можуть залишатися осторонь того, що відбувається.

Враховуючи вищевикладене, Харківська міська рада:

1. Звертається до Президента України, Верховної Ради України про необхідність вжити невідкладні заходи щодо врегулювання в межах Конституції України ситуації, яка склалася в країні у зв»язку з виборами Президента України.

2. Звертається до Центральної виборчої комісії з пропозицією максимально забезпечити реалізацію виборчих прав громадян, об»єктивно і гласно розглянути всі наявні факти порушень виборчого процесу в усіх областях України та усунути їх.

3. Закликає обидві сторони негайно сісти за стіл переговорів і знайти шляхи виходу українського суспільства із стану конфронтації.

4. Виходячи з конституційного права громадян на отримання достовірної і всебічної інформації, вважає неприпустимим будь-які факти тиску на засоби масової інформації.

Україна перебуває на піку свого історичного розвитку. Від чесності і принциповості всіх членів суспільства залежить, яким буде наше майбутнє.

Харківська міська рада докладе всіх зусиль для реалізації харків»янами своїх конституційних прав та свобод і упевнена в розсудливості і мудрості харків»ян.

Міська рада закликає жителів міста керуватися у своїх діях Конституцією України та діючим законодавством.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.