Андрей Шкиль: «Я не шкодую за те, що відбулося 9 березня 2001-го»

Дело «9 марта», которое закончилось тюремным заключением для нескольких УНА-УНСОвцев, было от начала и до конца сфабриковано властью. Об этом сегодня в Харькове заявил лидер общественной организации УНА-УНСО народный депутат Украины Андрей Шкиль на пресс-конференции вышедшего сегодня на свободу члена УНА-УНСО Игоря Мазура.

Андрей Шкиль: Я ні за що не шкодую, що тоді відбулося, єдине – шкодую тільки за те, чим це не закінчилося. Тоді, те, що закінчилося 9-го березня, могло закінчитися перемогою. Але я переконаний, що те, що закінчилося 9-го березня, стало запорукою легітимних і максимально демократичних парламентських виборів. Самі українці зрозуміли, що іншими засобами, окрім як згуртувавшись, боротися не можна. Навіть перебуваючи за гратами, ми відчували недаремність зробленої роботи.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.