Сегодня Ющенко намерен представить нового президента НТКУ

26 октября Президент Украины Виктор Ющенко намерен представить нового президента НТКУ. Об этом он заявил на пресс-конференции в Харькове. По словам Президента, 24 октября у него состоялось рабочее совещание с участием шести претендентов на эту должность.

«Ці розмови були результативні, ефективні, нам вдалося до багатьох речей, по багатьох речах порозумітися. З одної сторони, коли ми говоримо про НТКУ, ми говоримо про те, що це колектив майже – дві тисячі людей, колектив, який можна характеризувати з різних точок зору, в тому числі і по професійності, колектив, в якому сформувався певний клімат певного стилю, певного штампу. Це колектив, який багато років виховував і передавав в різні комерційні канали дуже багатьох провідних тележурналістів, менеджерів...Так трапилося, що, можливо, він досить збіднів через стиль політики, який пропагувався на цьому каналі, і в цій компанії декілька років останніх особливо! З другої сторони, є друге завдання: ми повинні прийти до Громадського телебачення. Це реформа компанії, реформа каналу... Нам треба виписати дорожну карту, і мати людей, які проведуть таку політику. Це найкраще застосування тих ресурсів, які має державна телекомпанія. От виходячи з цих названих і декількох ще не названих причин, була проведена співбесіда, знайдені певні напівфінальні відповіді, яка може бути версія по призначенню, і завтра вранці я це призначення зроблю!» – заявил Виктор Ющенко.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.