Евгений Кушнарев: «Нового керуючого санацією заводу “Серп і Молот” і всі його дії я візьму під жорсткий контроль»

Председатель Харьковской облгосадминистрации Евгений Кушнарев уверен, что Александр Юдаков не может выполнять функции руководителя санации завода «Серп и Молот» и быть директором этого завода. Губернатор пообещал контролировать каждое действие нового руководителя, которого назначит совет кредиторов завода.

Евгений Кушнарев, глава Харьковской областной государственной администрации: Я втрутився в справи навколо “Серпа і молота”, коли вони зайшли в глухий кут. Було знайдено компроміс і формула реалізації завдання. І мій підпис скріпив ці домовленості. Ці домовленості залишились незмінними на сьогодні. І їх можна виконати в будь-який час. Але графік зірвано, зірвано через те, що керуючий санацією чи не мав уявлення, що йому робити, чи навмисно це робив (я хочу отримати від нього відповідь, він зараз у лікарні).
За будь-яких обставин Юдаков не може залишатись директором заводу і керівником санації, тому що він ці проблеми побачив лише 1 квітня. Чому він не звернувся до мене 20 березня? Як можна з таким керівником сьогодні працювати, якщо він не може подивитись вперед навіть на 1 тиждень.
Юдаков в лікарні, хочу думати, що дійсно за станом здоров’я. Буде він відсторонений, рада кредиторів вирішить на своєму засіданні. З моменту призначення цього нового керуючого санацією я всі його дії візьму під жорсткий контроль, хоч я адмістративно не маю на це право. Я буду відслідковувати кожну його дію.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.