Кучма не хотел бы, чтобы харьковское метро дорожало

Президент Украины Леонид Кучма «категорически против поднятия цен на транспорт». Об этом он сказал на пресс-конференции в Харькове.

Леонид Кучма, президент Украины: Я обов’язково приїду на святкування ювілею Харкова. З яким обличчям приїхав би, якщо б приїхав – і мені подарунок – підняття цін на метро?! Тоді мені і їхати не треба, напевно. А я подарунок вам уже приготовив. Ви знаєте, кілька составів вагонів для метро. Тому ми так порадились із губернатором, я думаю, що й мер міста підтримає, що треба пошукати резерви, а резерви завжди є. І не зачіпати цін на метро в місті Харкові.

По словам председателя Харьковской облгосадминистрации Евгения Кушнарева, окончательное решение областных властей относительно тарифов в харьковском метрополитене «будет в пользу людей». А метрополитен уже нашел дополнительные резервы – за счет за счет повышения арендной платы в метрополитене. «А щодо підвищення тарифів, почекаємо спочатку, коли будуть підвищені стипендії, мінімальні зарплати, а там життя покаже», – отметил Е.Кушнарев.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.