Web Analytics

Непростима помилка — президент Ірану про ураження літака «МАУ»

Президент Ірану Хассан Рухані прокоментував причину падіння українського літака в Тегерані.

Внутрішнє розслідування іранських військових довело, що літак був збитий ракетами через людську помилку, йдеться у Twitter Рухані.

Винні у трагедії, яку іранський лідер назвав непростимою помилкою, мають бути притягнені до відповідальності, сказано у дописі.

Оновлення. Україна очікує від Ірану запевнень у готовності до повного та відкритого розслідування, написав глава української держави Володимир Зеленський

«Ранок сьогодні не був добрим, але приніс правду. Ще до закінчення роботи міжнародної комісії Іран визнав свою провину в збитті українського літака. Але наполягаємо на цілковитому визнанні вини. Ми очікуємо від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах.

Сподіваємося, що розслідування надалі відбуватиметься без штучних затримок і перепон. Наші 45 фахівців мають отримати повний доступ і взаємодію для встановлення справедливості», — написав президент України Володимир Зеленський.

Дотепер іранські офіційні особи називали причиною падіння технічну несправність літака.

Вранці 11 січня військові Ірану розповсюдили заяву, в якій визнали ураження українського «Боїнгу» своїми ракетами.