Населені пункти Харківщині — в червоній і помаранчевій зонах: які обмеження діють з 26 жовтня

Харків, Люботин і низка районів області залишаються у червоній зоні з COVID-19.

За рішенням Держкомісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні опівночі набуло чинності нове епідемічне зонування.

Харків, Люботин і чотири райони Харківської області — Богодухівський, Золочівський, Лозівський і Первомайський — у червоній зоні. Решта регіону — в оранжевій, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Регіональна комісія з ТЕБ та НС оприлюднила оновлені карантинні обмеження для Харківщини — з урахуванням показників захворюваності.

«У Харківській області епідемічна ситуація з COVID-19 продовжує загострюватися, зберігається тенденція щодо зростання захворюваності. За останні два тижні (09.10.2020-22.10.2020) лабораторно підтверджено 8 257 випадків, що складає 310,21 на 100 тисяч населення. Темп приросту показників склав 20,5%», — зазначається у протоколі комісії від 23 жовтня.  

За рішенням комісії, з 26 жовтня:

  • Забороняється прийом відвідувачів закладами культури, робота спортивних центрів і фітнес-клубів, відвідування закладів соціальної або реабілітаційної допомоги (за винятком екстрених послуг).
  • Дозволені транспортні перевезення — за наявності масок і тільки на місцях для сидіння, а також посадка пасажирів у приміський, міжміський, внутрішньообласний і міжобласний транспорт.
  • Дитячі садки не зачинятимуть. Кафе і ресторани, заклади торговельного і побутового обслуговування, ТРЦ можуть працювати з 7.00 і до 20.00 (ті, хто продає продукти, пальне, ліки, засоби гігієни, агротовари тощо — без обмежень у часі).
  • Дозволена банківська і страхова діяльність, медична і ветеринарна практика, обслуговування автомобілів, ремонт комп'ютерів і побутових приладів, робота закладів поштового зв'язку тощо.
  • Кінотеатри можуть примати глядачів лише за дотриманням маскового режиму і не більше ніж на 50% місць.
  • Також дозволяється тренування спортсменів зі збірних команд.

Харків перебуває у червоній зоні з 19 жовтня. У міськраді тоді заявили, що дозволять працювати спортивним закладам — за умови дотримання санітарних обмежень.

За даними Харківського обласного лабораторного центру, минулої доби, 25 жовтня, в регіоні зафіксували 478 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом — вже 33 254. Одужали 6563 людини, померли — 502.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.