Нардепи Соболєв і Семенченко заявили про вихід з партії «Самопоміч»

Єгор Соболєв вже написав заяву про вихід з партії, Семен Семенченко збирається зробити це найближчим часом. Обидва залишаться в парламентській фракції «Самопомочі».

Про намір народних депутатів залишити партію повідомила сьогодні прес-служба «Об’єднання «Самопоміч».

«Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву, а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. Депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції «Самопомочі», — йдеться в повідомленні.

Фото: samopomich.ua

Обидва депутати залишаються у фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній раді.

Єгор Соболєв також заявив, що не буде балотуватися із «Самопоміччю» на наступних виборах.

«В нас справді є ідеологічні розходження з керівництвом партії, як діяти у політиці», — зазначив він у дописі на своїй сторінці у Facebook.

Соболєв також додав, що не має наміру підтримувати жодного з кандидатів у Президенти України — ані Петра Порошенка, ані Володимира Зеленського.

Ліворуч — Семен Семенченко, праворуч — Єгор Соболєв. Фото: Facebook/IegorSoboliev

Очільник партії Андрій Садовий напередодні також повідомляв про можливість виходу частини народних депутатів зі складу фракції.

«Парламент доживає останні місяці, і політики визначаються зі своїм майбутнім і потенційними новими попутниками. Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент, і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю», — написав Садовий на своїй сторінці у Facebook 9 квітня.

Він також зазначив, що «Самопоміч» чекає «непросте внутрішнє перегрупування». «Ми йдемо в процес формування нового складу кандидатів, який відбудеться за принципом «відкритих списків». Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя», — пояснив Садовий.

Єгор Соболєв і Семен Семенченко (Костянтин Гришин) були обрані до Верховної Ради у 2014 році за списками «Об’єднання «Самопоміч».

Читайте MediaPort у Telegram 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.