Напівмарафон у Харкові: де обмежать рух транспорту 16 травня

На час проведення напівмарафону 16 травня проїзд низкою вулиць у Харкові перекриють. Автобуси та тролейбуси тимчасово змінять маршрути.

Про обмеження повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

«Рух транспорту по пр. Науки, на ділянці від пр. Незалежності до вул. Отакара Яроша при русі в бік вул. Ахсарова, буде заборонений з 8:00 до 14:00 у неділю,16 травня», — попереджають у мерії.

Водночас проїхати можна буде на пр. Науки — на ділянці від вул. Отакара Яроша до пр. Незалежності в напрямку пл. Свободи. Транспорт також пропускатимуть через пр. Науки на перехрестях з вул. Культури і вул. Космічною.

У вказаний час заборонять проїзд вул. Новгородською — на ділянці від пр. Науки до вул. Юрія Шевельова, а також вул. Отакара Яроша — на ділянці від пр. Науки до вул. Балакірєва.

Також перекриють проїзд на пр. Науки — на ділянці від вул. Отакара Яроша до вул. Ахсарова. Водночас дозволять їхати через пр. Науки на перехрестях з вул. 23 Серпня і вул. Ахсарова.

З 8:00 до 14:00 зміняться маршрути автобусів:

  • №20е: вул. Сумська — вул. Дерев'янка — вул. Балакірєва і далі за маршрутом;
  • №33е: вул. Дерев'янка — вул. Космонавтів — вул. 23 Серпня — вул. Клочківська (коло тролейбусів);
  • №55е: вул. Дерев'янка — вул. Ахсарова — пр. Людвіга Свободи — пр. Перемоги і далі за маршрутом;
  • №119е: вул. Сумська — вул. Дерев'янка — вул. Ахсарова і далі за маршрутом;
  • №263е: вул. Дерев'янка — вул. Ахсарова і далі за маршрутом;
  • №282е: пр. Перемоги (коло трамваю) — пр. Перемоги — вул. Клочківська і далі за маршрутом;
  • №303е: вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — пл. Свободи — ст. м. «Держпром» (назад: пл. Свободи — узвіз Клочківський).

Також зміняться маршрути тролейбусів:

  • №2 (частина): розворотне коло «Пр. Жуковського» — вул. Академіка Проскури — Білгородське шосе — вул. Дерев'янка — вул. Ахсарова — пр. Людвіга Свободи — пр. Перемоги — розворотне коло «Пр. Перемоги»;
  • №2 (друга частина): розворотне коло «Пр. Жуковського» — вул. Академіка Проскури — Білгородське шосе — вул. Сумська — пр. Незалежності — вул. Трінклера — пл. Свободи — ст. м. «Держпром» — пр. Науки — пр. Незалежності — вул. Сумська.
  • №18: розворотне коло «Лікарня швидкої допомоги» — вул. Балакірєва — вул. Дерев'янка — вул. Космонавтів — вул. 23 Серпня — розворотне коло «Вул. Клочківська».

Маршрут змагань пролягатиме проспектом Науки.

Схема маршруту харківського напівмарафону

У харківському напівмарафоні братимуть участь як новачки, так і досвідчені атлети. Випробувати сили можна буде на дистанціях 21,097 км, 10 км та 1 км (сімейний забіг з дітьми).Учасники будуть бігти проспектом Науки, фініш — на розворотному колі тролейбусів біля станції метро «Наукова».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.