Web Analytics

Напередодні виборів на Харківщині посилили охорону порядку

З 21 березня підрозділи Міністерства внутрішніх справ — поліція, Нацгвардія, ДСНС, прикордонна і міграційна служби — перейшли на посилений режим несення служби.

Про посилення охорони порядку повідомив 20 березня голова координаційного штабу МВС, радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко.

«21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади — Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби», — сказав Стойко під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту з міжнародних справ в Україні.

За його даними, загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу залучать понад 134 тисячі правоохоронців.

Стойко заявив, що МВС «готове до будь-якого розвитку подій під час виборів» і запобігатиме будь-яким незаконним діям і проявам агресії.

«Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства», — зазначив радник міністра.

Фото: mvs.gov.ua

Про посилення заходів безпеки повідомили й у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

«Відсьогодні весь гарнізон харківської поліції переведений на посилений варіант несення служби», — зазначили в поліції.

Подробиці правоохоронці пообіцяли навести пізніше.

За даними ГУНП, на сьогодні харківські поліцейські вже зареєстрували 125 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Відкрито 13 кримінальних проваджень, складено два адміністративні протоколи. Ще за 86 заявами під час проведення перевірок порушень законодавства правоохоронці не виявили. За іншими — перевірки тривають.

Вибори Президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Читайте MediaPort у Telegram