Web Analytics

«Нам необхідно комунікувати»: Кучер про Кернеса

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер каже, що не відмовляв у зустрічі Харківському міському голові Геннадію Кернесу.

Про це він сказав сьогодні на питання журналістів після сесії Харківської облради.

«Дійсно, Кернес телефонував. Насправді ми домовлялися з ним зустрітися. І якщо бути абсолютно відвертим, то я не відмовляв йому у зустрічі. Я сказав, що необхідно буде врахувати два моменти: перше — це зустріч офіційна, друге — ми обов’язково обговорюємо порядок денний зустрічі. Все», — сказав Кучер. 

На питання, чи знайде він час для такої зустрічі, Кучер відповів ствердно.

«Звісно, що ми час знайдемо, тому що нам необхідно комунікувати. Я керівник Харківської обласної державної адміністрацїі. Геннадій Адольфович — керівник Харківської міської ради. Я не бачу в цьому жодних проблем», — сказав він.  


В інтерв'ю сайту «Страна.ua», яке вийшло у листопаді, Кернес сказав, що пропонував Кучеру зустрітися. 

«Я з ним жодного разу не бачився. Після призначення я сам йому зателефонував і запропонував зустрітися. Він відмовився, — сказав Кернес. — Я йому сказав, що ми маємо обговорити важливі теми, опалювальний сезон, питання, які йому поставив президент перед регіоном. Він сказав, що не готовий зустрічатися». 

Мер Харкова сказав, що «не бачить», чим займається Кучер з моменту призначення.

«У мене дуже проста стратегія. Коли новий губернатор зрозуміє, що Харків — невід'ємна частина Харківської області і України, то він захоче зустрітися з мером цього міста, мабуть. Питання в іншому. Чи буде це конструктивна зустріч чи ми просто подивимося один на одного і розійдемося?» — сказав міський голова.