Web Analytics

Нацгвардія ініціювала розслідування через пісню Газманова на випускному у Харкові

На святкуванні випускного нацгвардійці танцювали у ресторані під пісню «Офіцери» у виконанні російського співака Олега Газманова.

Відео з вечірки в Instagram виклала дружина одного з випускників, помітив блогер Сергій Стерненко.

На відео випускники Національної академії Нацгвадії України відпочивають в ресторані. Повільний танець виконують під пісню «Офіцери» Олега Газманова.

«Якщо ці випускники танцюють під пісню «Офіцери-росіянє», увага, питання: а від кого вони будуть нас захищати під час російсько-української війни? Майте на увазі, що у цих офіцерів будуть у підпорядкуванні солдати, буде зброя, будуть законні повноваження стріляти», — коментує Стерненко.

За чиєю ініціативою лунала пісня зі словами «За Росію і свободу до кінця», нині з'ясовують у Національної академії Національної гвардії України. За даними прес-служби вишу, після випускного лейтенанти перебувають у відпустці. 

Нацгвардійці відзначали випускний 21 червня. Фото: nangu.edu.ua

Службове розслідування ініціював командувач Нацгвардії Микола Балан

«У засобах масової інформації протягом вихідних у мережі були публікації про використання російської пісні, що популяризує російських військових, під час святкування випуску однією з груп випускників Національної академії Національної гвардії України. За цим фактом командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан зініціював проведення службового розслідування керівництвом Національної академії НГУ», — йдеться у повідомленні на сайті НГУ.

Акаунт користувачки, яка виклала відео, наразі неактивний.

Олег Газманов є у переліку осіб, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.