Web Analytics

НАБУ обшукує маєток директора Гутянського лісгоспу Сиси — обранець

Детективи прийшли додому до керівника Гутянського лісгоспу, якого директор Жовтневого лісгоспу Руслан Чагаровський назвав найбільшим лісорубом Харківщини.

Про це у Facebook повідомив новообраний депутат Верховної Ради Олексій Кучер.

«Історія з візитом до Харкова президента України отримала продовження. Зараз у домі лісника Віктора Сиси проводиться обшук детективами НАБУ. Незважаючи на відчайдушний активний опір правоохоронним органам (зокрема фізичний), а також посильну допомогу останньому з боку співробітників державної охорони (які, як не дивно, здійснюють його цілодобову охорону), детективи розпочали обшук», — написав Кучер.

Фото зі сторінки Олексія Кучера в Facebook

UPD За коментарем «МедіаПорт» звернувся до прес-служби НАБУ.

17 липня у Харкові на нараді з питань боротьби з незаконною вирубкою лісу директор Жовтневого лісгоспу Руслан Чагаровський, відповідаючи на питання президента Володимира Зеленського, «хто кришує цей бізнес», сказав

«Це директор Гутянського лісгоспу Сиса Віктор Миколайович, який, я думаю, що впевнено, знають половина людей у цій залі, що він на сьогоднішній день найбільший лісоруб Харківщини...».

Сиса звинувачення спростовує.

Доповідаючи перед президентом 18 липня, директор Гутянського розповів про ефективність свого управління: «Коли я прийшов у лісгосп зарплата була 4 тисячі гривень, на сьогоднішній день — 20 тисяч гривень середня зарплата. Я відповідаю тільки за Гутянський лісгосп. Виручено від реалізації в 2017 році було 24 млн грн, в цьому році буде виручка від реалізації 180 млн грн. На сьогоднішній день вже 95 млн грн у нас виручка від реалізації».