Web Analytics

На Салтівці через екстремальний забіг перекриють рух транспорту

У Харкові 5 червня проходитиме екстремальний забіг з перешкодами «Race Nation». На час змагань низку вулиць перекриють.

Забіг «Race Nation» проходитиме біля торгово-розважального центру «Караван» на вулиці Героїв Праці, повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

Очікується, що у змаганнях візьмуть участь близько 1,5 тисячі учасників з різних міст України. Їм доведеться подолати понад 20 складних конструкцій на трасі від 3 до 5 км.

«Новачки зможуть спробувати себе на мінімальній дистанції, а досвідчені спортсмени обрати пакет «ELIT», який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів», — зазначили у міськраді.

Цього року на маршруті замінили старі конструкції та облаштували серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших — каскад.

Безпеку і якість проходження траси контролюватимуть суддя, маршал і команда організаторів.

Фото: Facebook/Race Nation

На час змагань, з 8:00 до 17:30 5 червня, перекриють проїзд вулицею Тисовою, на ділянці від виїзду з АЗС «ОВІС» до вулиці Квітучої.

Також заборонять в’їзд і виїзд з вулиці Героїв Праці біля зупинки «Сосновий бір» (у напрямку вулиці Шевченка).


Забіг у Харкові — другий у серії змагань «Race Nation» у 2021 році. Перший провели в Києві для дітей 7-13 років. Також у планах організаторів на цей сезон — забіги в Миколаєві, Буковелі, Одесі, Дніпрі, Львові та Вінниці.

Учасники змагань мають подолати спеціально спроектовану трасу з перешкодами: підйомами та спусками, водою, болотом, піском, холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем і фізичними навантаженнями тощо.