Web Analytics

На підозрюваного в нападі на оператора у Харкові вдягли електронний браслет

Відсьогодні Сергій Козлюк повинен носити електронний засіб контролю. 

Запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці із застосуванням електронного засобу контролю, а не тримання під вартою, як просила прокуратура, Київський райсуд Харкова обрав підозрюваному 12 червня. 

Поліція отримала ухвалу 13 червня, повідомляє відділ комунікації обласного управління поліції.

«Для його належного виконання було здійснено документальну процедуру оформлення запиту на отримання електронного браслета, яка регламентована відповідними нормативними документами. Протягом цього часу нагляд за дотриманням рішення суду здійснював дільничний офіцер поліції, який відвідував підозрюваного за місцем проживання».

Фото: hk.npu.gov.uа

Вранці 14 червня електронний браслет вдягли на підозрюваного. 

«Працівниками уповноваженого підрозділу ГУНП в області цілодобово здійснюється електронний моніторинг за дотриманням підозрюваним обмежень установлених судом», — повідомляють у поліції. 

26-річний Сергій Козлюк — наразі єдиний підозрюваний у справі про напад на оператора Вадима Макарюка. Козлюка підозрюють за трьома статтями Кримінального кодексу України — ч. 3 ст. 171 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 1 ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста), ч. 4. Ст. 296 (хуліганство). Він провини не визнає.