Web Analytics

На Куп'янщині не виключають оголошення евакуації ще з двох громад

Війська рф частіше та хаотичніше б’ють авіабомбами по Вільхуватській і Великобурлуцькій громадах. 

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив начальник Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

«Обстріли стають все більш хаотичними, інтенсивними, з застосуванням ФАБів, КАБів. І вони летять не тільки по тих населених пунктах, які наближені до лінії фронту, а по тих, які розташовуються вздовж кордону — це Вільхуватська, Великобурлуцька громади. Ми відзначаємо, що по декілька разів на тиждень такі обстріли там відбуваються. Зараз ми ситуацію аналізуємо, дивимось і будемо приймати відповідні рішення щодо обов’язкової евакуації», — сказав начальник РВА.

Наслідки обстрілу авіабомбами Куп'янського району. Джерело фото: Харківська обласна прокуратура/Telegram

За його словами, у Куп'янському районі обов'язкова евакуація проводиться на 75% території. Вздовж лінії фронту та на прикордонні проживає орієнтовно 10 тисяч людей. Сім із восьми громад району частково або повністю підпадають під евакуацію. 

«На фронті у Куп'янському районі протягом останніх 2-3 днів ситуація стабілізувалася, дещо знизилася активність штурмових дій, ворог зазнав втрат — у техніці та особливо людях. Зараз буде або ротація, або якась оперативна пауза. Наші військові контролюють ситуацію», — говорить Канашевич.

Обов'язкову евакуацію з Кіндрашівської та Курилівської громад Куп'янського району оголосили у січні. 

З найнебезпечніших населених пунктів Харківщини від початку року виїхало понад пів тисячі жителів, серед них 30 родин із дітьми. 

Читайте також: Як харківські волонтери проводять медичну евакуацію з прифронтових районів: фото 

Блок новин за темою

Новини за темою