Web Analytics

На «Каскаді» буде два фонтани і пандус — міськрада

У саду імені Шевченка продовжують ремонтувати фонтанний комплекс «Каскад», облаштовують озеро і дитячий майданчик. Також планують створити спортивну зону.

Реконструкція частини саду Шевченка в районі «Каскаду» і концертного залу «Україна» йде за графіком, повідомляють у прес-службі Харківської міськради.

На «Каскаді» наразі тривають будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи.

За проектом, на майданчику перед спуском буде два фонтани. Сходи облицюють гранітом, і по них вода не тектиме. Для людей з інвалідністю і мам з колясками на «Каскаді» також встановлять пандус.

Фото: city.kharkov.ua

Розташування алей зберегли незмінним, на деяких з них встановили нові ліхтарі. Перед концертним залом «Україна» поклали нову плитку.

Також тривають роботи зі створення нового озера. Біля входу в сад, ближче до Каразінського університету, облаштовують дитячий майданчик з гумовим покриттям. Поруч планують створити спортивну зону.

«В цілому роботи йдуть відповідно до графіка і завдань, які ми ставили перед профільними департаментами та генпідрядником. Є певні недоліки, на які я вказав. Вони будуть відпрацьовані», — прокоментував хід робіт перший заступник міського голови Ігор Терехов.

Більш конкретні дати в повідомленні міськради не уточнюються.

Сад Шевченка реконструюють поетапно. Частини, розташовані ближче до Оперного театру і вулиці Сумської, вже відкриті.

У травні минулого року в саду провели екологічну акцію, учасники якої протестували проти вирубування дерев.

Читайте MediaPort у Telegram