На Харківщині зросла захворюваність на COVID

Протягом двох останніх тижнів у лікарнях Харківщини зросла загальна кількість ліжок, зайнятих пацієнтами з коронавірусом. Дві доби поспіль в регіоні реєструють понад 500 випадків COVID-19 за добу. 

Про це свідчать дані Харківської облдержадміністрації та обласного лабораторного центру. 

Фрагмент статистики обласного департаменту охорони здоров'я: з 20 лютого кількість зайнятих ліжок зросла з 1058 (22,1%) до 1600 (33%) 5 березня. За даними МОЗ на 6 березня, ліжка з киснем у Харківській області зайняті на 23,2%

«Ми за останні дні спостерігаємо поступове збільшення кількості пацієнтів, у яких є позитивний ПЛР-тест», — повідомив 5 березня в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Геннадій Бондарчук

У відділеннях інтенсивної терапії на 5 березня — 129 пацієнтів, з яких 99 — на апаратах штучної вентиляції легень.

4 березня в регіоні зареєстрували 566 випадків COVID. 5 березня — 522, з них у Харкові — 374, повідомив обласний лабцентр

Джерело: labcenter.kh.ua

На 5 березня вакцинувалися від коронавірусу 390 медпрацівників, повідомили в ОДА. За останню добу щеплення у регіоні отримали ще 80 людей, зазначили у МОЗ. 


4 березня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні розпочалася третя хвиля коронавірусу. «Коли більша частина областей буде в червоній зоні, скоріш за все, доведеться повертатись то тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила», — сказав Шмигаль. За даними МОЗ на 6 березня, нині у червоній зоні — Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області. Ще дев’ять регіонів та м. Київ — у помаранчевій. Харківська область — у жовтій зоні. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.