На Харківщині з коронавірусом і підозрою на СOVID госпіталізовано понад 500 людей

507 жителів Харківщини госпіталізовані з підтвердженим і підозрою на СOVID-19. Ще 626 людей — на самоізоляції. 

Про це 21 червня повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер

«Госпіталізовано з COVID-19 309 людей (з них 1 підключена до апарату ШВЛ, 10 — на кисневій підтримці (масці), 578 — на самоізоляції. З підозрою на COVID-19 госпіталізовано 198 людей, 48 — на самоізоляції», — йдеться у повідомленні. 

За добу померла 71-річна харків'янка з коронавірусом.  

Діагноз СOVID-19 за добу підтвердили у 26 жителів регіону, 22 з них — жителі міста Харкова. Нові випадки зареєстровані у Харківському та Балаклійському районах. 


Анестезіолог і консультант обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов зазначав, що в даних, які подає Харківська ОДА щодо підключених пацієнтів до ШВЛ, є некоректне формулювання. 

«Половина (пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії — ред.) на інвазивній (вентиляції легень), тобто через трубку, яка введена в гортань, а половина — на неінвазивній, за допомогою маски. Але це всі хворі на штучній вентиляції легень. У нас чомусь це подається як киснева підтримка. Це абсолютно некоректний термін, бо це кисень через маску, а тут хворого під'єднують до апарату, який не лише кисень подає, а і забезпечує певний тиск на вдиху, видиху, концентрацію кисню в дихальній суміші, моніторує параметри дихання і таке інше», — пояснював анестезіолог.

Читайте також: Коронавірус: хроніка подій на Харківщині

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.