На Харківщині відновлюється залізничне сполучення

1 червня «Укрзалізниця» частково відновлює рух після запровадження карантину — відкрито продаж квитків на 29 поїздів, в тому числі сполученням з Харковом. «Південна залізниця» запускає рух приміських потягів. Тарифи на проїзд в електричках на Харківщині підвищили. 

Цього тижня «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на пасажирські поїзди до більш ніж 20 населених пунктів України.

«Уже з 1 червня пасажири зможуть подорожувати поїздами до міст Центральної, Південної, Північної та Східної України. Загалом вже відкрито продаж на 29 поїздів. Наразі Укрзалізниця повчністю готова та очікує на відповідні рішення від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій щодо можливості відновлення пасажирського сполучення з Західними регіонами», — повідомляє «УЗ».

Поїзди харківського напрямку:

  • №721/722 Київ-Харків
  • №726/725 Київ-Харків
  • №8/7 Одеса-Харків
  • №63/64 Харків-Київ
  • №81/82 Харків-Новоолексіївка

Які обмеження мають виконуватися на залізниці, Кабмін визначив у постанові про етапи послаблення карантину від 20 травня 2020 року №392:

Перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

У разі здійснення перевезення між регіонами транзитом через регіон, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб (без права посадки пасажирів у транзитному регіоні).

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

Фото: Укрзалізниця

«Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці до вагону. Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлено додатково», — інформує «Укрзалізниця».

За інформацією Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, перевезення у західному регіоні розпочинаються 4 червня.

Продаж проїзних документів з 1 червня може здійснюватися за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше, зазначає Криклій. 

З 1 червня в Україні відновлюється приміське сполучення — курсуватиме 214 поїздів. 

«Південна залізниця» опублікувала розклад руху приміського сполучення з 1 червня. 

З 22 травня тарифи на проїзд в електричках на Харківщині зросли більш ніж вдвічі: квиток коштуватиме 8 грн за проїзд відстані 1-5 км, 40 грн — при відстані 251-300 км. 


Перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень в Україні зупинили у зв'язку із поширенням COVID-19 18 березня.

22 травня на Харківщині послабили карантин — відповідне рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

25 травня запрацювало харківське метро. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.