На Харківщині ще не виконали план з весняного призову

Призовна кампанія триватиме ще місяць. Поки що план виконали лише в Куп’янському і Первомайському районах, а також у місті Первомайський.

Хід весняної призовної кампанії обговорювали 28 травня під час селекторної наради в Харківській обладміністрації.

Цієї весни Харківщина має відправити до військ 1512 призовника, повідомив військовий комісар облвійськомату Юрій Калгушкін.

«Станом на 27 травня районними та міськими комісіями призначено 1140 призовників, що складає всього 75,4% від планового завдання», — зазначив він.

За словами заступника голови ХОДА Олександра Скакуна, повністю виконали завдання лише у Куп’янському і Первомайському районах, а також у місті Первомайський.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Весняна кампанія із призову на строкову військову службу триватиме до 30 червня. Загалом в Україні до військ планують направити 18 752 призовників: до Збройних сил України — 9000, Національної гвардії — 5 152, Державної прикордонної служби — 4000, Державної спеціальної служби транспорту — 600.

Читайте також: Полювання на призовників: осіннє загострення

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.