Web Analytics

На Харківщині розбився навчально-тренувальний літак. Пілот катапультувався

Курсант Харківського національного університету Повітряних Сил катапультувався під час самостійного навчально-тренувального польоту на літаку Л-39. 

Нештатна ситуація сталася під час польоту сьогодні близько 16.00, повідомили у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

«2 липня 2019 року близько 16.00 під час виконання курсантом третього курсу Харківського національного університету Повітряних Сил чергового самостійного навчально-тренувального польоту по маршруту на літаку Л-39 виникла нештатна ситуація. Пілот повідомив про неї групу керівництва польотів і було прийнято рішення про катапультування. Після катапультування та приземлення курсант самостійно вийшов на зв'язок та повідомив, що ушкоджень не має, стан здоров’я задовільний. За ним екстрено виїхала група пошуковців. Літак впав у поле поблизу селища Старовірівка Куп’янського району на Харківщині», — йдеться у повідомленні університету. 

За інформацією джерела «МедіаПорта», під час польоту, який виконувався на відстань 65 км від аеродрому Чугуїв, відмовив двигун. Пілот відвернув літак від населеного пункту, скерував його в поле та катапультувався на висоті 1000 метрів. За даними джерела, це був 17-й самостійний польот курсанта. 

UPD 18.03 Те, що падіння сталося через відмову двигуна, попередньо підтверджує поліція. Після падіння літак загорівся. 

У поліції також уточнили місце падіння літака: село Западне Двурічанського району.