Web Analytics

На Харківщині підірвали два банкомати

Один вибух стався у Харкові, другий — у Люботині. Ніхто не постраждав.

Обидві події сталися сьогодні вночі, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Близько 3.40 правоохоронцям повідомили про вибух на вулиці Вальтера в Харкові. Невідомі підірвали банкомат, вмонтований у фасад місцевого Будинку побуту.

Фото: hk.npu.gov.ua

О 4.20 надійшло ще одне повідомлення — про вибух банкомату біля входу до Люботинського професіонального ліцею залізничного транспорту.

Внаслідок подій ніхто не постраждав.

Пошкоджені пристрої оглянули експерти. За попередніми висновками, всередині сейфових відсіків банкоматів вибухнула невідома речовина.

Речові докази передали на експертизу.

Скільки грошей забрали невідомі, ще підраховують.

«Вирішується питання щодо кваліфікації подій за Кримінальним кодексом України», — зазначили в поліції.

У Харкові й області вже неодноразово підривали банкомати. Один з останніх вибухів стався наприкінці червня — на проспекті Перемоги.

У ніч на 12 липня пошкодили банкомат у селищі Безлюдівка. Невідомі розпилили решітку на вікні будівлі, де стояв пристрій, розтрощили вікно і проникли всередину. Вони пошкодили задню частину банкомату, однак, за даними поліції, нічого не викрали. Правоохоронці знайшли на місці болгарку і два балони з повітрям і газом. Поді розслідують за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка».

Читайте MediaPort у Telegram