Web Analytics

На Харківщині офіційно зареєстровані 131,6 тисячі переселенців

Загалом в Україні на початок лютого на обліку перебували 1 358 020 переселенців з Донбасу і Криму. Десята частина — в Харківській області.

Проблеми переселенців обговорювали 14 лютого на засіданні постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, повідомляють у прес-службі Харківської обласної ради.

За словами директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Андрія Колоса, в регіоні офіційно зареєстровано 131,6 тис. переселенців.

«Для допомоги та підтримки внутрішньо переміщених осіб призначається щомісячна адресна допомога для покриття витрат на проживання, в тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг. Так, щомісячно протягом 2018 року зазначену допомогу отримали 18 тисяч сімей переселенців», — сказав Колос.

За інформацією Міністерства соціальної політики, на початок лютого в Україні на обліку перебували 1 358 020 переселенців з Донбасу і Криму.

Як повідомляли у Міжнародній організації з міграції у грудні 2018 року, 38% ВПЛ не збираються повертатися додому. У деяких областях — зокрема Київській, Чернігівській, Волинській і Чернівецькій — таких 60% і більше.

Читайте MediaPort у Telegram