Web Analytics

На Харківщині 23 абітурієнти отримали максимальні результати ЗНО (виправлено)

В Департаменті науки і освіти Харківської облдержадміністрації озвучили перші результати зовнішнього незалежного оцінювання в Харківській області. 

Про це 25 червня повідомили у прес-службі ХОДА. 

«Кількість 200-бальних оцінок по Харківській області складає 25, — повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. — Оцінок 25, але дітей, які показали такий результат, — 23, тому що в Харківській області є унікальний випускник школи №8 Московського району міста Харків, який отримав 200 балів одразу по трьох предметах. Усі інші отримали 200 балів по 1 предмету».

За інформацією ХОДА, учасники ЗНО на Харківщині отримали вісім 200-бальних оцінок з хімії, ще 7 учнів отримали по 200 балів з математики, 4 — з біології, 3 — з української мови та літератури, 2 — з історії, 1 — з іноземної мови.

Більшість 200-бальних оцінок — 22 з 25 — заробили учні шкіл міста Харків.

Три 200-бальники навчалися в Харківському фізико-математичному ліцеї №27 (усі максимуми тут — з математики), ще по 2 — у Харківському ліцеї №161 «Імпульс» та гімназії № 47.

Серед учнів з районів області єдину 200-бальну оцінку з іноземної мови на Харківщині отримав учень Куп’янської школи № 3 Олексій Колесник. Ще дві 200-бальні оцінки — в учнів Глушківської школи Куп’янського району та школи № 5 міста Чугуїв.

Фото: testportal.gov.ua

За словами директорки обласного Департаменту науки та освіти Лариси Карпової, цього року в регіоні ЗНО склали близько 22 тисяч абітурієнтів. Через порушення процедури ЗНО результати 26 учасників були анульовані. 

Повний аналіз оцінювання підготують наприкінці серпня — на початку вересня. 

Читайте MediaPort у Telegram