Web Analytics

На Чугуївщині ремонтують дорогу, потрібну для евакуації та гуманітарної допомоги

У Харківській області відновлюють дорогу «М-03 – станція Гракове – Базаліївка – гребля». Роботи тривають у Печенізькій і Чкаловській громадах Чугуївського району.

Про це повідомили в Харківській обладміністрації.

На ділянці дороги в Печенізькій громаді вже влаштовують основу зі щебенево-піщаної суміші, очищують узбіччя від порослі.

У Чкаловській громаді улаштували вирівнювальний асфальтобетонний шар. Також уклали покриття на ділянці до села Леб’яже та встановили два автопавільйони на зупинках транспорту, укріплюють узбіччя щебенево-піщаною сумішшю.

Фото: Харківська ОВА

В ОВА зазначають, що дорога «М-03 — станцiя Гракове — Базалiївка — гребля» — це частина альтернативного маршруту до Вовчанської та Великобурлуцької громад.

«Відновлену ділянку вже використовуємо для доставки гуманітарних вантажів на деокуповані території. Цей маршрут важливий також для оперативної евакуації цивільного населення та ліквідації наслідків обстрілів», — прокоментував заступник голови ОВА Михайло Харнам.

Фото: Харківська ОВА

Водіїв просять бути уважними на ділянках, де тривають роботи, зважати на нові дорожні знаки та дотримуватися правил руху.


У Чугуївському районі також триває ремонт дороги Мартове — Хотімля — Старий Салтів, пошкодженої під час бойових дій.