Web Analytics

«Місяць жіночої історії» в Харкові: фотосалон і бізнес-зустрічі

Харківський «Центр гендерної культури» в березні проводить акцію «Місяць жіночої історії». У програмі — виставки, майстер-класи, лекції, тренінги, творчі зустрічі.

Цього року «Місяць жіночої історії» проходить у Харкові втретє, розповіли у прес-службі Харківської міськради. Веде проект команда «Центру гендерної культури». Як розповідають організатори проекту, його головна мета — підкреслити роль жінок в історії та привернути увагу до подій минулого, коли жінки боролися за свої права.

Заходи триватимуть протягом березня. У програмі — виставки, майстер-класи, лекції, творчі та бізнес-зустрічі.

Зокрема, стартує проект «365 жіночих історій Харкова»: збір сімейних розповідей харків'ян про рідних і знайомих, пошук свідчень в архівах та історичних джерелах.

«З дитинства ми чули розповіді бабусь про їхнє життя: в окупації, під час «великого терору», як жили, що їли, що носили. Таких харків’янок були тисячі й тисячі — відомих і невідомих. У кожної була своя історія, своє життя, яке пішло в минуле і про яке ніхто не дізнається. В офіційній історії згадували тільки героїнь війни або праці — й обов’язково в лакованому вигляді. Події повсякденності для нас залишаються невидимими, а жіноча історія тим більше», — зазначають організатори.

Також демонструватиметься виставка «Жінки свідчать», присвячена відстоюванню італійськими жінками своїх прав: 40 фотографій показують 40 років боротьби за визнання. Відвідувачів чекають щодня з вівторка по суботу з 11.00 до 17.00 у «Центрі гендерної культури» (проспект Московський, 124 а).

Серед інших заходів — арт-проект «Фотосалон Олімпії де Гуж», зустрічі в «Клубі активних жінок «GoWomen», інтерактивна лекція про жінок у давньогрецькій філософії, тренінг з працевлаштування.

Деталі програми, розклад та умови реєстрації на окремі заходи — на сторінці «Центру гендерної культури» в Facebook.

Протягом березня у Харкові також триватиме соціальний проект «Тиждень жіночої солідарності». У програмі — дискусії, лекції, виставки, концерти, а також інтерактивна майстерня з дрібного ремонту і традиційний марш на 8 березня.

Читайте MediaPort у Telegram