Міська виборча комісія у Харкові другу добу приймає протоколи

Харківська міська виборча комісія другий день поспіль приймає протоколи та бюлетені дільничних виборчих комісій після місцевих виборів, що пройшли в Харкові 25 жовтня.

Документи приймають з 26 жовтня. За цей час їх здали понад 300 ДВК, більше сотні з них відправили на допрацювання, повідомляє «Суспільне».

Як розповіла сьогодні голова міської ТВК Ольга Мозгова, без помилок було лише близько 180 з 300.

«Дуже багато відправляли на допрацювання. Основні моменти: непрошиті протоколи, неправильні цифри, іноді прямо в протоколі коректором мажуть або перекреслюють і пишуть поруч інше», — уточнила Мозгова.

Документи привозили і вночі, і зранку рано-вранці. За словами Мозгової, люди втомилися.

«Намагається дехто пройти без черги, це іноді ускладнює ситуацію. Ми намагаємося зробити так, щоб відпочивали в залі, підходили по черзі, по виклику», — каже очільниця ТВК.

Загалом комісія має прийняти документи від усіх 605 дільниць. Очікується, що процес затягнеться ще принаймні на добу.

Фото: suspilne.media

За даними обласної виборчої комісії, загалом на Харківщині проголосували 32,3% виборців — приблизно 648 658 людей. У Харкові — 31,3%, близько 323 152.

За даними екзитполу, на виборах міського голови лідирує чинний мер Геннадій Кернес, а до міськради проходять шість партій. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.