Міносвіти та МОЗ порадили подовжити канікули і перейти на дистанційне навчання

Міністерство охорони здоров’я і Міносвіти порадили запровадити додаткові обмеження у жовтих і помаранчевих карантинних зонах через зростання захворюваності на COVID-19.

Як розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, на дистанційне навчання пропонується перевести 5-11 класи шкіл, заклади професійної освіти, виші тощо.

«Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби», — уточнив Шкарлет.

МОН також радить продовжити за потреби канікули в школах.

«Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання», — зазначив міністр, назвавши ситуацію з поширенням COVID-19 в Україні «досить напруженою».

У МОН нагадують, що наразі забороняється:

  • відвідувати заклади освіти, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з COVID — більше половини учнів і персоналу;
  • проводити масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю учнів або студентів з більш ніж однієї групи чи класу та з глядачами;
  • у регіонах, які потрапили до червоної зони, мають закрити всі заклади освіти, за винятком дошкільних і спеціальних, а також молодших класів у школах.

Додатково до встановлених карантинних заходів, враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних...

Опубликовано Міністерство освіти і науки України Понедельник, 15 марта 2021 г.

У Києві через зростання захворюваності на COVID-19 весняні канікули у школах розпочнуться раніше, повідомив мер Віталій Кличко.

«Київ ухвалив рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів двома днями раніше — з четверга, 18 березня», — заявив міський голова.

Дитячі садки та початкові класи поки працюватимуть у звичайному режимі.

У Києві минулої доби, 15 березня, підтвердили 999 нових випадків COVID-19, померли 19 людей.

«Ситуація справді складна. Сьогодні у стаціонарах медзакладів столиці — понад 3500 госпіталізованих пацієнтів, хворих і з підозрою на коронавірус. Із них 71% – в тяжкому стані», — зазначив Кличко.

Львівський міський голова Андрій Садовий розпорядився з 16 березня перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання.

«Це компроміс, який ми намагаємось знайти у боротьбі з вірусом. Молодші класи залишаться у школі, бо часто батьки не мають з ким залишити дитину. І не варто у такий складний час робити людям ще більше проблем», — прокоментував Садовий.

Харківщина за даними на 16 березня увійшла до п’ятірки регіонів, де виявили найбільше випадків COVID (596 за добу). Наразі область — у жовтій карантинній зоні.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.