Міністр оборони Полторак подав у відставку

Міністр оборони України Степан Полторак написав заяву про звільнення. 

«Пане Президенте України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, з повагою ставлюсь до Вашого конституційного права визначитись з Міністром оборони України і подати кандидатуру на затвердження до Верховної Ради України відповідно до Законів України «Про національну безпеку України», «Про Кабінет Міністрів України» прошу Вас розглянути встановленим порядком питання щодо звільнення мене з посади Міністра оборони України.

Честь маю!», — йдеться у заяві Степана Полторака

З 2002-го Полторак працював начальником Академії внутрішніх військ МВС України у Харкові (нині Національна академія Національної гвардії України).  В лютому 2014-го призначений командувачем Внутрішніх військ МВС України, у квітні того ж року — командувачем Нацгвардії України. У жовтні 2014-го Полторака на посаді Міністра оборони затвердила Верховна Рада, у грудні — офіційно призначений в новому Уряді. У квітні 2016 року Полторак повторно посів посаду Міністра оборони України. 

Звільнити Міністра оборони, главу СБУ, а також Генерального прокурора у своїй інавгураційній промові просив Верховну Раду новообраний Президент України Володимир Зеленський. «І це далеко не все, що ви можете зробити. Але для початку достатньо», — сказав він. 

Читайте також: Глава СБУ Василь Грицак подав у відставку

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.