Web Analytics

Масові повідомлення про замінування надходять до поліції Харкова і Києва

У Харкові сьогодні вибухівку шукають у п’яти готелях і школі. У столиці — в будівлях парламенту й уряду.

Про замінування п’яти готелів у Харкові правоохоронцям повідомили сьогодні близько 9.40, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Йдеться по готелі на провулку Кравцова, 8 («Асотел»), вулицях Плеханівська, 8 (AN-2), Полтавський шлях, 190/1 («Губернія») і Гідропаркова, 23а («Сафарі»), проспекті Гагаріна, 201б (Ovis).

Близько 11.00 також надійшло повідомлення про вибухівку, нібито закладену в гімназії №83 на вулиці Тарасівській.

Будівлі та прилеглу території оглядають вибухотехніки та кінологи, людей евакуюють.

Фото: hk.npu.gov.ua

У Києві сьогодні перевіряють п’ять повідомлень про замінування.

«Інформація про про замінування центрального залізничного вокзалу, автовокзалу, аеропорту та інших адмінбудівель надійшла до поліції на електронну пошту. На цей час за адресами розташування об'єктів працюють усі профільні служби», — йдеться в повідомленні Головного управління поліції Києва.

Як уточнює «Інтерфакс-Україна», вибухівку шукають у будівлях Верховної ради та Кабінету міністрів.

Відомості щодо всіх подій зареєстрували у Журналах єдиного обліку заяв та повідомлень. Вирішується питання щодо їх кваліфікації за Кримінальним кодексом України.

UPD: У Харкові правоохоронці перевірили у школі та готелях майже 18 тис. кв. м, еваюкували 660 людей. У Києві також оглянули всі об'єкти. Жодних вибухових речовин не знайшли.

Близько 16.30 до харківської поліції надішли нові повідомлення: про замінування станції метро «Майдан Конституції», площі Конституції та Історичного музею.

За даними на 19.00 перевірку завершили: повідомленння виявилися неправдивими.

Харківські правоохоронці перевіряють масові повідомленя про замінування шостий день поспіль. Вибухівку шукали в районних адміністраціях, торговельних центрах, університетах і школах, на заводах, на вокзалі та в аеропорті. Жодних небезпечних предметів у будівлях не знайшли.

В одному випадку винуватців вже встановили. Два підлітки, 11 та 12 років, повідомили про вибухівку у школі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» — кажуть, вирішили так «пожартувати».

Читайте MediaPort у Telegram