Web Analytics

Масове поховання в Ізюмі: 66 тіл ще не упізнали

В Ізюмі Харківської області триває ідентифікація тіл, знайдених після деокупації у масовому похованні на вул. Шекспіра.

Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

За даними на 1 червня, із 449 тіл, знайдених у місці масового поховання, ще не упізнали 66.

Фото: ГУНП у Харківській області

1 червня до поліції звернулися 12 ізюмчан, які шукають своїх рідних. Усі здали аналізи ДНК, які криміналісти опрацювали за допомогою мобільної лабораторії.

За словами заступниці начальника відділу Слідчого управління ГУНП Оксани Олійник, серед цих людей вперше здаватимуть аналізи троє: двоє чоловіків шукають рідних братів, жінка — батька.

Фото: ГУНП у Харківській області

Ще в однієї жінці загинула літня матір, яка під час окупації не могла отримати медичну допомогу. Інша ізюмчанка шукає тіло брата.

«72-річна Любов Григорівна прийшла повторно, щоб дізнатися, коли вона може поховати свого брата. За даними криміналістів, порівняння аналізів не дало збігів. Слідчі, враховуючи поважний вік бабусі, викликали патрульних і разом з нею поїхали додому, щоб взяти для аналізу особисті речі загиблого», — йдеться у повідомленні поліції.

Фото: ГУНП у Харківській області

Родичів зниклих в Ізюмі під час окупації просять звернутися до поліції: за телефоном 102 або до найближчого підрозділу, щоб прискорити упізнання.


Війська рф окупували Ізюм на початку березня 2022 року, ЗСУ звільнили місто під час контрнаступу у вересні. Після деокупації у масовому похованні на вул. Шекспіра знайшли 449 тіл.