Web Analytics

Завантаження...

Масове отруєння в Дергачівському ліцеї: поліція порушила кримінальну справу

У Дергачівському ліцеї №3 стався спалах кишкової інфекції. Серед захворілих — учні та вчителька. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Перші школярі захворіли 17 листопада, розповіли у Головному управління Нацполіції в Харківській області. Після занять 28 учнів 1-го та 2-го класів поскаржилися рідним на підвищення температури та нудоту. Батьки звернулися до сімейних лікарів.

За інформацією Харківського обласного лабораторного центру, дітям встановили попередній діагноз «харчова токсикоінфекція, гострий гастроентероколіт».

18 листопада епідеміологи обстежили приміщення ліцею, відібрали проби води та продуктів, опитали й обстежили хворих і контактних осіб, а також дезінфікували їдальню.

Станом на ранок 20 листопада відомо про 43 захворілих, серед яких — вчителька, повідомляє «Суспільне». Хворі учні — з різних класів, головним чином початкової школи.

У поліції також кажуть, що школярі 1-2 класів наразі перебувають під наглядом сімейних лікарів, повідомлень щодо госпіталізації не було.

До понеділка їдальня в ліцеї не працюватиме, розповів заступник директора обласного департаменту освіти Володимир Ігнатьєв. Учні початкових класів у п’ятницю, 20 листопада, вчитимуться дистанційно, середніх і старших — у звичайному режимі.

Правоохоронці порушили справу за ч.1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цією статтею — три роки ув’язнення.

Фото на головній: Харківська обладміністрація