Web Analytics

«Марш злих харків'ян»: фоторепортаж

В акції під стінами Харківської міськради і готелю «Національ», за оцінками поліції, взяли участь близько тисячі людей. Як пройшов протест, дивіться фоторепортаж. 

Акція розпочалася близько 15.00 під стінами міської ради

Учасники акції тримали плакати «Метро по 5», «Гена, не грай в наперстки з громадою», «Поверніть гроші від реклами, а не лізьте до нас у кишені» та інші

Організаторами акції виступили члени «Харківського антикорупційного центру» Ігор Черняк (ліворуч), Дмитро Булах (по центру)

На акції були присутні люди з прапорами політичних сил «Свобода», «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, «Демократична сокира», руху «Традиція та порядок», націоналістичних організацій «Сокіл», «Світанок», «Фрайкор»

Від міськради колона рушила до готелю «Національ» на проспекті Науки

На акції також майоріли прапори Харківської обласної Спілки учасників АТО

Біля готелю, де мешкає Геннадій Кернес, на час акції посилили охорону

Люди скандували «Закон один для всіх», «Ганьба», «Виконуй рішення суду», «Банду геть»

Під час акції грали в наперстки

До дверей готелю принесли автомобільні шини

На вході лишили ухвали суду про призупиненні дії нових тарифів на проїзд

Фото Павла Пахоменка

Читайте також: У Харкові проходить акція «Марш злих харків'ян»

6 лютого виконком Харківської міськради підвищив вартість проїзду в метро з 5 до 8 гривень, у трамваях і тролейбусах — з 4 до 6 гривень. 19 лютого за заявами ГО «Харківський антикорупційний центр» суд призупинив дію підвищення до розгляду позову по суті, проте транспортні підприємства до попередніх тарифів не повернулися.

20 лютого прокуратура повідомила про відкриття кримінального провадження за статтею «Умисне невиконання судового рішення». Того ж дня вранці виконком ухвалив рішення про підвищення тарифів у новій редакції. Саме ними, за словами віце-мера Євгена Водовозова керуються у міськраді і на комунальних підприємствах електротранспорту.

21 лютого антикорупціонери направили до суду клопотання про винесення окремої ухвали та вжиття заходів судового контролю. Коли його розглянуть, ще невідомо.