Web Analytics

«Люди Важливі»: харків’ян запрошують до формування «важкої бригади» реформаторів

23 березня у Харкові відбулася зустріч з учасниками руху «Люди Важливі», під час якої харків’янам представили новий праволіберальний рух, що формує «важку бригаду» нового покоління держслужбовців, політиків та активістів у рамках проекту «Кадровий резерв України».

Подія, що відбулася в місцевому Room404, зібрала понад сотню харків’ян.

На думку учасників «Люди Важливі», Україні час переходити від держави-адміністратора до держави-сервісу — модерної та ефективної, такої, що мінімально втручається в економіку.

Про плани руху впродовж зустрічі розповідав голова депутатської групи «Київська команда» Сергій Гусовський, член наглядової ради ДП «Прозорро.Продажі», директор з нерухомості та інфраструктури «Укрпошти» в 2016-2018 роках Дмитро Сенниченко, начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій та керівниця ініціативи «Кадровий резерв України» Світлана Котляревська.

«Є країни, а є держави. До прикладу, Північна Корея — держава, а США — країна. Україна також країна, але щоб у ній не домінувала держава, ми самі маємо перетворити її на сервіс, який ми винаймаємо. Ми сповідуємо принципи людиноцентризму. Нам важливо, щоб права людини на рівні держави не знівельовувалися, а навпаки були головними», — розповів Сергій Гусовський про цінності руху «Люди Важливі» і закликав харків’ян ознайомлюватися і поширювати Маніфест українських лібералів.

Сергій Гусовський. Фото: «Люди Важливі»

Всіх, хто поділяє праволіберальні цінності, запросили долучатися до робочих груп, які формують основи державних політик — конкретний план, який треба втілити, аби Маніфест став реальністю.

Сергія Гусовського підтримав Дмитро Сенниченко, який переконаний: час наповнювати інституції новими людьми, які працюватимуть за іншими правилами і принципами. Більше того, успішні приклади такого реформування, є. Наприклад, «Укрпошта».

«Це було держпідприємство, гроші з якого висмоктували найрізноманітнішими способами. Тому ми розпочали змінювати його з реформування команди. Через прозорі і відкриті конкурси ми замінили 95% керівників на центральному рівні і 60% голів областей. Також ми перейшли на відкриті закупівлі товарів і послуг через електронну систему «Prozorro».  І процес пішов. Ми зекономили дуже багато грошей, що дозволило «Укрпошті» стати по-справжньому сервісною компанією. Без нових професійних кадрів ми не здійснили б ці всі зміни», — переконаний Дмитро Сенниченко.

Дмитро Сенниченко

Ще один приклад успішного реформування — створення Сервісних центрів МВС. За словами начальника Головного сервісного центру МВС України Владислава Криклія, у них би нічого не вийшло, якби українці самі не виявили бажання змінювати систему.

«Ми розпочали з того, що ліквідували старі офіси і створили сучасні нові. Крім того, з працівниками старих поглядів ми попрощалися, а натомість оголосили конкурс на набір нових кадрів. Тоді серед стажерів, які подалися на конкурс в МВС, 96% не мали необхідного досвіду роботи, але всі вони хотіли змін! Саме з такими людьми нам вдалося запустити потужну реформу», — розповів Владислав Криклій.

Владислав Криклій

Під час зустрічі учасники руху «Люди важливі» наголосили на тому, що вони розпочали ініціативу «Кадровий резерв України», яка спрямована на підготовку команди з 1000 професіоналів для реформування законодавчої та виконавчої влади країни. Активна фаза ініціативи стартувала 18 березня. Для того, щоб приєднатися до неї, необхідно заповнити анкету за посиланням та підтримати Маніфест українських лібералів.

«Після збору інформації ми презентуємо першу частину команди та розпочнемо інтенсивне навчання. Наприкінці серпня ми плануємо вийти на фінішну пряму програми підготовки кадрів для виконавчої і законодавчої влади. Очікується, що у вересні цього року «Кадровий резерв України» підготує 1000 спеціалістів з різних напрямів», — розповіла керівниця «Кадрового резерву України» Світлана Котляревська.

До спікерів приєднався і перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, який не зміг фізично бути присутнім на зустрічі, але заздалегідь приготував для харків’ян відеозвернення.

«Ми, учасники руху «Люди Важливі», хочемо показати, що нас багато. Тому ми збираємо мільйон підписів під Маніфестом українських лібералів. Віримо, наші цінності поділяє дуже багато людей по всій країні. Тому ми хочемо зібрати ці підписи, щоб з нами рахувалися і знали: ми не просто люди, які читають новини і лайкають пости у Facebook, ми маємо реальний суспільний запит на зміни. Ми готові розгорнути наш Маніфест у конкретні політики, активно розробляємо їх в робочих групах. Долучайтеся до нашої команди!» — звернувся до харків’ян Максим Нефьодов.

Довідково: «Люди Важливі» — праволіберальний рух, в основі ідеологічного світогляду якого є пріоритет людини-громадянина, її особистої, економічної, політичної свободи та гідності. З новинами руху можна ознайомитися у Facebook.

«Кадровий резерв України» — ініціатива руху «Люди важливі», основною метою якого є підготовка професійних команд для впровадження реформ виконавчої та законодавчої влади України. Стежте за новинами проекту у Facebook.

Опубліковано на правах PR