Літак з тілом Кернеса приземлився в харківському аеропорту

Літак Mitsubishi Challenger 850 доправив до Харкова Геннадія Кернеса, який помер в Берліні 17 грудня внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. 

Літак приземлився о 19:24, йдеться на сайті сервісу Flightradar24

Як повідомляє Суспільне, у VIP-терміналі аеропорту — колеги та друзі Кернеса. 

«Вважаю абсолютною необхідністю бути тут і під час усіх заходів, які будуть у Харкові організовані з поховання та прощання з Харківським міським головою», — сказав депутат Харківської обласної ради, ексголова облради Сергій Чернов.

«Дуже важко дітям, дуже важко дружині, тому, звичайно, це дуже важка втрата і для його родини, і для нас усіх, бо ми всі тут, ось тут зі мною зараз голови адміністрацій. Ми всі тут велика дружня родина, яку сформував Геннадій Адольфович», — сказав секретар міськради Ігор Терехов

За словами речника міськради Юрія Сидоренка, Кернеса повезуть до моргу міської лікарні №17. 


Геннадій Кернес помер 17 грудня у Берліні, де протягом трьох місяців лікувався після інфікування COVID. Прощатися з мером будуть 23 грудня. Цей день оголошений днем жалоби. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.