Web Analytics

Лесика облили зеленкою під постаментом поваленого Жукова

У 45-ту річницю смерті Георгія Жукова лідер харківського осередку громадського руху «Український вибір» Андрій Лесик та представники організації «Союз радянських офіцерів» принесли квіти до постамента поваленого бюсту маршалу на проспекті Григоренка.

Фото: Андрей Лесик/Facebook

Одночасно туди прийшли представники громадських націоналістичних організацій «Світанок» та «Фрайкор».

Між представниками «Фрайкору» та Лесиком відбулася словесна перепалка і штовханина.

«Вступили в дискусію. Він визнав, що Крим — український, але сказав, що Росія — наш братній народ. Звісно, що хлопці, які ховали своїх побратимів, не можуть вважати країну-агресора братнім народом. Була невелика сутичка, внаслідок якої Лесика прогнали з-під пам'ятника, а по дорозі невідомі патріоти його ще трошки облили зеленкою»,  — сказав лідер «Фрайкору» Георгій Тарасенко.

Андрій Лесик очолює харківський осередок громадського руху «Українського вибору», лідером якого є Віктор Медведчук. Скріншот відео: Андрей Лесик/Facebook

Зеленка, судячи з фото медіа-групи «Об’єктив», зачепила і начальника відділу забезпечення масових заходів управління превентивної діяльності облуправління поліції Артема Попкова.

Фото: objectiv.tv

«Запам'ятайте: вас ніхто не боїться, здаватися ніхто не збирається, і ми будемо захищати символи перемоги», — прокоментував ситуацію Лесик із зеленкою на обличчі у Facebook

За словами Тарасенка, після того, як Лесик пішов, покладати квіти іншим учасникам акції ніхто не заважав. «Ніяких порушень громадського порядку не було. Коли вони в рамках закону, не закликаючи до сепаратизму, проводять свої зібрання, ніяких конфліктів не відбувається», — сказав він.  

За словами речниці поліції Харківщини Олени Баранник, після подій біля постаменту ніхто до поліції не звертався. 

Читайте також: В Мінкультури прокоментували ситуацію щодо харківського пам’ятника Жукову