Web Analytics

Квартира Лещенка: САП відкрила справу, нардеп захищатиме честь

Спеціалізована антикорупційна прокуратура хоче перевірити оприлюднені в деяких ЗМІ дані щодо «систематичного отримання мільйонних хабарів» народним депататом України Сергієм Лещенком. Сам нардеп заявив, що подає позов до САП про захист честі, гідності та ділової репутації. 

«Зважаючи на появу у деяких засобах масової інформації публікацій стосовно Народного депутата України Сергія Лещенка, а саме купівлі елітної квартири у центрі столиці за кошти, начебто отриманих в якості неправомірної вигоди, повідомляємо наступне. Відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі. З метою перевірки викладених у публікації фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит Народного депутата Україна Сергія Лещенка», — повідомили сьогодні у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі України

Справа відкрита за фактом «можливого отримання хабарів». Досудове розслідування вестиме Національне антикорупційне бюро України, САП здійснюватиме процесуальне керівництво, додають в антикорупційній прокуратурі. 

Джерело фото: facebook.com/leshchenko.ukraine

Сергій Лещенко називає ситуацію трагіфарсом і просить парламент негайно позбавити його депутатської недоторканності. 

«Два дні тому горе-прокурор Луценко обіцяв мені підозру за справу Манафорта. Сьогодні він оголошує про відкриття кримінальної справи... за отримання хабаря у вигляді квартири. Мені вже самому цікаво, куди далі заведе його фантазія. Я повторно закликаю Луценка — негайно вносіть подання до парламенту про зняття з мене депутатської недоторканності. Обирайте самі, по якій справі — по Манафорту, по квартирі, за незаконну критику генпрокурора або його кума і начальника Порошенка. Я тут, і я готовий голосувати. Досить рятувати себе на посаді за рахунок створення навколо мене дешевих інформаційних приводів», — написав він на сторінці в Facebook.

За його словами, два роки тому справа щодо купівлі квартири була закрита за відсутністю складу злочину. 

«Також я подаю позов на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру про захист честі та гідності», — додав Лещенко.  

Читайте також: Генпрокурор Луценко не виключає оголошення підозри нардепу Лещенку