Web Analytics

«Критичного скорочення доходів вдалося уникнути»: у Харкові затвердили бюджетний звіт за 2023 рік

За даними міськради, витрати в минулому році переорієнтували, тож бюджет був збалансованим. Місто отримало понад 18,1 млрд доходу, видатки склали 17,3 млрд грн.

Звіт затвердили 28 лютого на позачерговій сесії міської ради, повідомила пресслужба Харківської міської ради. 

«За даними Департаменту бюджету і фінансів, торік вдалося уникнути критичного скорочення основних дохідних джерел і забезпечити збалансованість бюджету, оптимізувати структуру витрат та їх переорієнтованість на підтримку життєдіяльності населення», — йдеться у дописі. 

Доходи громади за минулий рік склали понад 18,1 млрд грн. Порівняно з 2022 роком вони зросли на 14,8%.

За рік надійшло більше 9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Плановий показник виконаний на 92,7%. Невиконання плану пов’язане з тим, що з 1 жовтня 2023 року оподаткування доходів військовослужбовців, поліцейських  надходить до Державного бюджету України. 

Податок на прибуток підприємств комунальної власності склав загалом 36,8 млн грн. За оренду комунального майна отримано 72,7 млн грн.

Бюджетні видатки сягнули 17,3 млрд грн. Їх спрямовували «на безперервну роботу об’єктів критичної інфраструктури, першочергові потреби мешканців міста та заходів щодо соціальної підтримки харків’ян», зазначили у міській раді. 

За інформацією мерії Харкова, у 2023 році з бюджету громади різним підрозділам Збройних сил перерахували 484 млн грн

Чільне фото: скриншот відео Харківської міської ради/Youtube.com

Блок новин за темою