Web Analytics

«Краще помовчати»: в Харкові вшанують пам’ять Героїв Небесної сотні

Акцію проводять представники харківського Євромайдану. Планують встановити портрети всіх Героїв Небесної сотні, запалити лампади, покласти квіти.

Мітинг-реквієм на честь загиблих на Майдані відбудеться сьогодні о 18.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де традиційно збираються представники харківського Євромайдану.

«В цьому році ми вирішили не проводити великих мітингів, а зробити біля Кобзаря акцію під умовною назвою «Краще помовчати». Плануємо встановити портрети всіх 107 Героїв Небесної сотні, запалити лампади, покласти квіти і просто молитовно згадати наших хлопців», — розповідають організатори.

Вони також підкреслили, що не хочуть перетворювати мітинг у «з’ясування політичних позицій, майданчик для агітації або піар влади чи критику опозиції». Таке прохання також висловлювали рідні загиблих.

Фото: Facebook/Інфоцентр Євро Харків‎

Під час подій на Майдані в Києві загинули харків'яни Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук, який народився в Черкаській області, але жив у Харкові.

На честь Євгена Котляра в Харкові перейменували вулицю Конарєва, на честь Владислава Зубенка — вулицю Тимурівців, на честь Юрія Паращука — вулицю Минайленка.

Майдан Руднєва в рамках декомунізації перейменували на майдан Героїв Небесної сотні. Там планують встановити пам’ятник загиблим.

Читайте MediaPort у Telegram